سر و کله این نقش های بد از کجا پیدا شده است؟

يکشنبه 24 دی 1396
15:09
مریم تهرانی

سر و کله این نقش های بد از کجا پیدا شده است؟

تا اینجا یاد گرفته ای که چگونه نقش های بد خود را شناسایی کنی و بعد هم آنها را کوچک کنی. شاید تو از آن دسته آدم های کنجکاو هستی که ممکن است این سوال برایت پیش آمده باشد که این آزاردهنده های مزاحم چه طور در سر من جا خوش کرده اند. یا شاید هم منشاء بعضی از آنها را پیدا کرده باشی و در مورد بقیه آنها کنجکاو باشی. در حقیقت بیشتر این نقش های بد شبیه اشخاصی هستند که در دوران کودکی تو، نقش های مهمی را در زندگیت بازی کرده اند.

تو با خودت همان رفتاری را می کنی که آنها با تو رفتار می کرده اند.

چرا باید کسی با یک بچه ی کوچک آن طوری رفتار کند که تو یاد گرفته ای با خودت رفتار کنی؟ جواب های متعددی برای این سوال وجود دارد. بعضی از بچه ها، از خانه های وحشتناکی جان سالم به در برده اند. جاهایی که والدینشان دیوانه، بدجنس، معتاد و جنایتکار بوده اند. اگر این در رابطه با تو صدق می کند، پس دیگر می دانی که آدم های وحشتناک زندگی تو چه کسانی بوده اند. بقیه ممکن است در خانه هایی بزرگ شده اند که در بیشتر مواقع در آن همه چیز خوب و عالی بوده است. آن ها هیولاهای خود را از اتفاقات آسیب زای معدودی به ارث برده اند.مواقعی هم هست که وقتی والدینی غیر موثر داشته باشد، خودش نقش های بد خود را می سازد تا خودش را از « بد بودن » نجات دهد. به هر حال این نوع نقش های بد هم از اشخاصی که در زندگی واقعی وجود داشته و یا در تلویزیون دیده شده اند الگو برداری می شوند.


[ بازدید : 22 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به حسابداری و مدیریت است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت ثبت برند نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]